Євросоюз схвалив новий фунгіцид Inatreq™ Active для захисту зернових

07.08.2018

3 серпня 2018 року — Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, представив новий інноваційний фунгіцид Inatreq™ active, який схвалено до широкого застосування в країнах Європейського Союзу.

Зазначається, що Inatreq™ Active забезпечує контроль над усіма основними захворюваннями зернових колосових культур — Septoria tritici, іржа та інші. Його діюча речовина має натуральне походження та унікальну біологічну ефективність зі спрямованою дією фунгіциду для захисту зернових.

«Ми раді, що Європейський Союз підготував необхідне підґрунтя для того, щоб новий фунгіцид слугував на користь сільгоспвиробників. Inatreq™ Active докорінно змінює правила гри не тільки завдяки, тому що дозволить сільгоспвиробникам отримувати більш високі врожаї, поєднуючи гнучкість застосування з бездоганною безпекою для рослин, але й завдяки своєму натуральному походженню. Це саме те, що європейська спільнота очікує сьогодні від інновацій в сільському господарстві», — наголосив Томас Ліал, Керівник з нормативного регулювання та контролю в регіоні Європа, Близький Схід та Африка Corteva Agriscience™.
Наступним етапом стане подача заяв на реєстрацію продукту в усіх країнах Європи, після чого він буде доступним для продажу та  використання. Inatreq™ вже є зареєстрованим для використання в ряді країн-виробників бананів.