Сівалка SP 8

Універсальна пневматична сівалка Gaspardo SP 8 представляє собою нове покоління точних універсальних сівалок для висіву всіх типів насіння по обробленому ґрунту,і являється плодом компанії Gaspardo. Фундаментально важлива концепція модульності в моделі SP 8 була розвинена і доповнена концепцією простоти, як з конструктивної точки зору, так і з точки зору практичності використання. Сівалки Gaspardo SP 8 дозволяють проводити посів просапних культур з максимальною точністю, ефективністю та надійністю. Сівалка обладнана системою внесення мінеральних добрив, контролером висіву, гідравлічними маркерами.

Технічні характеристики

Модель
SP
Колькість рядів, шт.
8
12
Ширина захвату, м
6
6
Міжряддя, см.
70
45
Обє'м  бункера для насіння, л.
34
34
Обє'м  бункерів для добрив, л.
4х160
4х160
Система висіву
Вакуумна (540 об/хв)
Потужність трактора, к.с.
80-100
80-100
 
     Постійний контроль за якістю висіву забезпечується завдяки сигналізації висіву, встановленій кабіні трактора.
Монітор контролює та видає наступну інформацію.
  • Щільність висіву (кількість насіння на м2)
  • Оброблена площа
  • Середня відстань між насінинами по всіх рядах або по кожному ряду окремо
  • Аварійний сигнал на контролю висіву на кожен ряд
 

Основні переваги

Сівалки Gaspardo SP 8  дозволяють проводити посів просапних культур з максимальною точністю, ефективністю та надійністю. Сівалка обладнана системою внесення  мінеральних добрив, контролером висіву, гідравлічними маркерами. 

Робочі органи

Сівалка може бути обладнана різноманітними висіваючи ми елементами для максимальних результатів при посіві різноманітних культур
Невелика висота падіння насіння в поєднанні з селектором який  легко та точно налаштовується та колесом регулювання глибини дозволяють висівати з максимальною точністю по нормі та глибині посіву.
 

Відео

Завантаження

ДолученняРозмір
Іконка PDF SP 84.2 МБ