Сервіс і послуги

«Агроресурс» - це сертифікований технічний центр з гарантійного обслуговування, ремонту та продажу таких світових брендів як New Holland, Case IH, Great Plains, Gaspardo, Kuhn, Tecnoma, Червона Зірка та ін.

Наші клієнти звикли очікувати максимального результату від експлуатації техніки, пред'являючи найвищі вимоги до сервісу та постачанні запасних частин. Одне з головних стратегічних завдань компанії - сервісне обслуговування і ремонт техніки в найкоротші терміни. Компанія має в своєму розпорядженні стратегічно сформований склад запчастин та сервісну службу.

Кожен сервісний інженер пройшов навчання на заводах-виробниках в США, Бельгії, Франції, Італії та має відповідні сертифікати, які підтверджують високий рівень знань і професіоналізму.

Спектр виконуваних нами робіт дуже широкий. Він включає в себе навчання механізаторів, передпродажну підготовку техніки, введення її в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне техобслуговування і ремонт, настроювання і регулювання машин для високоефективної експлуатації.
 
Наш сервісний центр оснащений необхідним ремонтним і спеціальним обладнанням для проведення ремонтів різних видів складності, тестування та діагностики (у тому числі комп'ютерної) гідравлічних, електричних систем, систем кондиціонування повітря.

Придбано інструмент, апаратура, комплекти діагностичного обладнання та програмного забезпечення для всієї лінійки техніки, яку ми продаємо.