ПЖУ-5000-10

Аплікатор ПЖУ-5000-10 призначений для суцільного внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив щільністю не більше 1,3г / см3: аміачна вода, КАС. Агрегатується з тракторами тягового класу 3 (170 к.с.). Спосіб агрегатування - напівпричіпної. На аппликаторе встановлений хімічностійких товстостінний пластиковий бак.

Технічні характеристики

Налаштування аплікатора на певну норму здійснюється за допомогою механічного регулятора, який забезпечує подачу рідини на секції аплікатора, а зайву рідину перенаправляє в бак. Норма внесення (л / га) показується на дисплеї монітора, який встановлюється в кабіну трактора.
Подача рідини здійснюється за допомогою мембранно - поршневого насоса італійської фірми «Annovi Reverberi». Привід насоса здійснюється від колеса, завдяки чому забезпечується постійна норма внесення рідини незалежно від зміни швидкості руху агрегату.
Подача робочої рідини відбувається через ротаметри, на яких закріплені форсунки з каліброваними отворами (шайба-дозатор). Вони розподіляють загальний потік рідини до робочих органів культиватора і забезпечують рівномірність внесення по ширині захоплення. Також запобігають витіканню добрив при зменшенні тиску в системі до 0,5 атм. Ротаметр - це (градуйована прозора пластикова колба з кулькою всередині) служить для візуалізації процесу внесення добрива, і сигналізує про забиванні робочого органу. Під час роботи потік рідини підіймає кульку в колбі на певну висоту, що свідчить про нормальну роботу системи. Якщо при роботі агрегату виникла блокування подачі рідини до робочого органу (забивання і т.д.), тоді кулька опускається на дно.
Внесення рідких добрив у грунт забезпечується за допомогою дискового робочого органа. Він складається з диска і фігурного ножа, який встановлений відразу за диском, до якого кріпиться металева трубка для подачі рідини в грунт. Внесення добрив виробляється під давленіем.4-6 атм., Що зводить до мінімуму можливість забивання робочих органів.
 
Робоча ширина захвату, м
10
Ємність бака, л
5000
Робоча швидкість км / год
7-14
Продуктивність, га / год
7,1-13,8
Глибина внесення, мм
120-200
Насос мембранно-поршневий (привід від колеса) продуктивність, л / хв
185
Кількість дискових робочих органів, шт
19
Діаметр диска, мм
530