Пріма

Післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових культур та кукурудзи

Діюча речовина і хімічна група

Діючі речовини: 6,25 г/л флорасулам + 452,5 г/л 2–етилгексиловий ефір 2,4–Д
Препаративна форма: суспензійна емульсія
Хімічна група: триазолпіримідини, похідні арилоксиалканкарбонової кислоти
Упаковка: 5 л
Норма використання: 0,4 - 0,6 л/га
 

Застосування препарату

Препарат Пріма™ контролює в основному ті бур’яни, сходи яких були наявні під час обприскування. Додатково, гербіцид контролює нові сходи деяких видів бур’янів, що з’являються через нетривалий час після застосування гербіциду.

 

Рекомендації

 

Рослини сприйнятливих видів бур’янів, що знаходяться у стадії розвитку від 2 до 8 справжніх листків, є найчутливішими до дії препарату. Препарат містить дві діючі речовини, що дає можливість досягти надійного рівня контролю у випадку змішаної забур’яненості.

Рекомендована норма витрати препарату залежить від типу забур’яненості, стадії розвитку бур’янів, густоти стояння культурних рослин та кліматичних умов до, під час та після обприскування. Вищу з рекомендованих норму застосовувати у випадках пізніх стадій розвитку бур’янів, забур’яненості посівів багаторічними бур’янами, зріджених посівів, тривалого періоду з прохолодною погодою, а також у випадку пізньої обробки культури. Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25°С. Однак, препарат починає працювати уже при середньодобовій температурі +5°С, але при цьому його дія може бути повільніша.

 

Основні переваги

• Має широкий спектр дії проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у т.ч. стійких до 2,4 Д
• Ефективний одночасно проти підмаренника чіпкого, пасльону чорного, різних видів осоту та ромашки
• Пригнічує перерослі бур’яни
• Має швидку дію, тому перші симптоми можна помітити вже через 1-3 доби після застосування
• Препарат швидко деградує в ґрунті, і не створює проблем для наступних культур сівозміни
• Відмінний контроль всіх видів падалиці соняшнику