Презентація новинок АГРО ТЕСТ-ДРАЙВУ 23 червня 2015р.

24.06.2015
23 червня компанія «Агроресурс» провела черговий день поля «Агро тест-драйв» який відвідали більше 250 гостей з 11 областей України.
 
 
Учасники дня поля змогли порівняти стан розвитку посівів, технології вирощування та захисту понад 300 гібридів і сортів пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшника та кукурудзи торгових марок SYNGENTA, PROGRAIN, EURALIS, Мінераліз Україна, LIMAGRAIN та інші.
 
 
Після ознайомлення з демонстраційними посівами гостям заходу було презентовано новинки 2015 року – трактор New Holland T8.410 та німецький вантажний автомобіль MAN AGRO LION TGS 21.440 BLS-WW TM “WIELTON”.
 
 
 
Представниками компанії New Holland в Україні було проведено вручення нагород по програмі «Harvest master”.
 
 
Після презентації новинок та вручення призів гості ознайомились з найбільшим в Європі агротехнічним сервісним центром  та експозицією сільгосптехніки.
 
 
Головним пунктом програми, який викликав найбільшу зацікавленість серед гостей, була презентація канадської сої PROGRAIN. Гості змогли ознайомитись з сортами та технологіями вирощування.Також завдяки компанії ЗАТ «Протеїн-Продакш» аграрії дізнались про перспективи ринку збуту високо протеїнової сої.
 
 
На завершення гостям була презентована програма лояльності для постійних клієнтів компанії “AGRORESURS CLUB”, розіграш цінних призів включаючи подорож до Європи, яка цього разу дісталась Огороднику Сергію Васильовичу з ТОВ СНВ «Васильківське» (Вінницька обл.).