Предпосівний культиватор "ЧЕРВОНЕЦ"

«Червонець» придатний майже для всіх видів підготовки насіннєвого ложа: розпушення ґрунту на глибину загортання насіння від 3 до 15 см, закладення різних добрив, легка стерньова обробка, друге лущення стерні чи боротьба з пирієм ні в найменшій мірі не представляють проблем для «червінців» . Будучи ефективним на малих і великих площах, «червонець» є багатопрофільним, класичним знаряддям для підготовки насіннєвого ложа. Навряд чи якесь інше ґрунтообробне знаряддя може бути таким же універсальним.

Технічні характеристики

Основа оптимального розвитку рослин - ідеальне насіннєве ложе. Оброблена рілля повинна бути вирівняна і одночасно розпушена по всій глибині обробки. Передпосівної культиватор «червонець» створює ідеальне посівне ложе для насіння: ущільнений шар, закріплений зверху добре розпушеному ґрунтом.
Завдяки спеціально сконструйованої рамі і різних варіантів робочих органів, машина придатна майже для всіх видів підготовки насіннєвого ложа. Будучи ефективним на малих і великих площах, універсальний культиватор "червонець" є багатопрофільним, класичним знаряддям для підготовки насіннєвого ложа.
Використання S-подібної пружинної стійки в ґрунтообробних агрегатах створюються сприятливі умови для оптимального водно-повітряного режиму в ґрунті. Пружна деформованість такої стійки призводить до коливального руху лапи в ґрунті, які вібрують як у напрямку руху, так і в бічному напрямку, при цьому у висоту рух мінімальне. За рахунок цього гарантується строге дотримання необхідної глибини обробки, підвищується якість подрібнення, знижується тяговий опір, що сприяє попередженню забивання робочого органу ґрунтом і рослинними залишками. Відстань між робочими органами 125 мм сприяють високоякісної обробки ґрунту по всій ширині роботи агрегату.
 
Основні технічні характеристики
Червонець-8
навісний
Червонець-8
напівнавісний
Конструктивна ширина захвату, м
8
8
Глибина обробки, см
 3-15
3-15
Відстань між лапами в плані, мм
125
125
Робоча швидкість, км / год
до 15
 
Продуктивність, га / год
до 12 
 
Загальна маса, кг
2500
3300
Необхідна потужність трактора, к.с.
130-170
 
Подрібнення грунту, не менш (розмір грудочок не більше 25 мм),%
80 
 
Гребнистість поверхні поля, см
до 3
 
 
Для безпроблемної роботи на будь-яких типах ґрунтів пропонується в комплектації різні стійки, як з під плужником, так і без, робочі органи: стрельчата лапа, «гусяча лапка», оборотний долотоподібні наконечник.
Оброблена рілля повинна бути вирівняна і одночасно розпушена по всій глибині обробки. Про це дбають катки передпосівного культиватора, службовці для рівномірного ущільнення до самої глибини укладання насіння. Завдяки ущільненню ґрунту, сходи оптимально забезпечуються вологою, що створює найкращі передумови для появи рівномірних сходів, а значить, сприяє отриманню більш високих врожаїв та гарного доходу.
 
 
Хитна підвіска подвійних зубчастих котків (переднього 330 мм, заднього 270 мм), геометрія ковзанок і розташування їх заднього зі зміщенням щодо переднього забезпечує рівномірний розподіл тиску для оптимального подрібнення і вирівнювання ґрунту. Просте регулювання глибини роботи робочих органів пальцями значно скорочує час на налаштування і підвищує працездатність агрегату в цілому.
На середніх і важких ґрунтах підпружинна багатофункціональна планка встановлюється з нахилом назад, у бік знаряддя. Таким чином, всі нерівності ґрунту надійно усуваються за один прохід.
Пружини захищають планку від пошкоджень. На легких ґрунтах планка встановлюється з нахилом вперед, в сторону трактора. Таким чином, на рівних полях менше землі обробляється планкою і культиватор відчуває менше опір.
Зуби для розпушування колії (додаткове оснащення). Для розпушування колії трактора КПО-8 може обладнуватися пружинними зубами, які регулюються по висоті і ширині колії.
 
 

Відео

Завантаження