ORION 9,6

ORION 9,6- пневматична однодискова сівалка, призначена для посіву за нульовою, мінімальною та традиційною агротехнологіями. ORION 9,6 здійснює висів насіння зернових, cередньо- й дрібносем'яних зернобобових та інших культур, близьких до зернових за розмірами насіння і по нормам висіву, а також сипкого насіння трав, з одночасним внесенням в засіваємі рядки мінеральних добрив і прикочуванням грунту.

Технічні характеристики

Продуктивність
га /год
8 - 10
Робоча швидкість
км/год
від 8 до 12
Ширина захвату
м
9,6
Кількість рядів робочих органів по довжині ходу
шт.
2
Відстань між рядами робочих органів
мм
1200
Ширина міжрядь
мм
200, 400
Глибина загортання насіння
мм
30 ... 90
Норма висіву насіння
кг/га
0,7 ... 400
Норма висіву добрив
кг/га
25 ... 200
Ємність бункера (сумарна)
л
9633
Ємність насіннєвого бункера
л
5217
Ємність тукового бункера
л
4416
Габаритні розміри в робочому положенні
мм
14400х11200х3600
Габаритні розміри в транспортному положенні
мм
14400х4800х4200
Масса
кг
15300/15170
Агрегатується з тракторами потужністю
к.с.
300
 

Основні переваги

ORION 9,6 здійснює висів насіння зернових, cередньо- й дрібносем'яних зернобобових та інших культур, близьких до зернових за розмірами насіння і по нормам висіву, а також сипкого насіння трав, з одночасним внесенням в засіваємі рядки мінеральних добрив і прикочуванням грунту.
На пневмопріцепе сівалки встановлено бункер для насіння ємністю 5217 л і бункер для добрив ємністю 4416 л. Загальна ємність бункерів - 9663 л.
Велика ємність бункерів значно скорочує кількість завантажень посівного матеріалу, що має важливе значення в стислі агросрока посіву.
Завантаження бункерів для насіння і добрив здійснюється гідрофікованим шнековим завантажувачем. Швидкість завантаження залежить від способу подачі насіння в приймальний бункер шнекового завантажувача. 
 

Робочі органи

Пневмопріцеп має просту і надійну висіваючу систему, що подає посівний матеріал до робочих органів, яка складається з:
- вентилятора з приводом від автономного дизельного двигуна фірми «Lamborghini» потужністю 24 к.с. (Сівалка моделі ORION 9,6), або з приводом вентилятора від гідромотора (сівалка моделі ORION 9,6-01);
- блоків регульованих висіваючих котушкових апаратів, встановлених окремо для насіннєвого і тукового бункерів;
-пневмосемяпроводов і горизонтальних ділильних головок. Котушки висівних апаратів з поліуретану мають підвищений ресурс роботи. Похилі лопаті забезпечують безперервність. 
 
Замість шестеренних редукторів на сівалці встановлено варіатори, окремо для зернових і для тукових висівних апаратів, що дає можливість безступенчатой
регулювання норм висіву як насіння, так і добрив.
 
 
 
Горизонтальні ділильні головки, на відміну від вертикальних, не вимагають потужного повітряного потоку для розподілу посівного матеріалу і добрив на робочі органи. За допомогою гідравліки сівалка переводиться з робочого положення в транспортне.
Дискові ножі діаметром 46 см, встановлені під кутом у 7 °, дозволяють працювати на полях з великою кількістю пожнивних залишків. Притискне зусилля до 180 кг забезпечує рівномірне заглиблення на твердих грунтах. Максимальне поєднання точки скидання насіння і точки опори коліс для копіювання поверхні грунту дозволяє витримувати задану глибину посіву. Налаштування глибини може регулюватися в тринадцяти положеннях. Важіль для регулювання глибини забезпечує оптимальний контроль заглиблення сошників в грунт. Цілісні висіваючі наральнікові сошники виготовлені з високоміцного чавуну. Нейлоновий насіннєвий відбивач направляє насіння на дно борозни. Колесо, що накочуює притискає насіння до дна борозни, забезпечуючи контакт насіння з грунтом.
V-подібні загортаючі колесамають регулювання кута атаки і ступінчасте регулювання притискного зусилля, що дозволяє використовувати сівалку на грунтах різної твердості і великою кількістю рослинних залишків.