ОПШ-3500

Застосовується для хімічного захисту польових культур від шкідників, хвороб і бур'янів суцільним обприскуванням робочими рідинами і внесенням рідких мінеральних добрив. Випускаються різні модифікації обприскувачів. Агрегатується з тракторами класу 1.4 т.с.

Технічні характеристики

Обприскувач  складається з шасі, бака з двома гідромішалками і рівнеміром, мембранно-поршневого насоса, системи промивки бака і комунікацій, штанги, карданної передачі, всмоктувальної і напірної комунікацій з відповідними фільтрами, контрольно-регулювальної арматури. Бак полімерний, цільнолитої конструкції з  об’ємом 3500 л. Рама однобрусна Т-подібна із зручним для обслуговування майданчиком. Шарнірний причіпний пристрій виключає можливість поломки карданної передачі. Підвіска штанги сучасної прогресивної конструкції, розрахована на високі динамічні навантаження, що дає можливість встановлення штанги із шириною захвату 21,6 або 24 м. Повний гідропривід штанги дає змогу регулювати висоту підйому, переводити штангу з транспортного в робоче положення і навпаки. Маятниковий механізм штанги з механізмом корекції забезпечують копіювання рельефу поля. Обприскувач оснащений рукавом для самозаправки, пневматичною гальмівною системою та  системою світлової  сигналізації. По замовленню обприскувач може доповнюватися: навігаційною системою, міксером-змішувачем для приготуваня робочих розчинів, системою продувки і прочистки розпилювачів, модульно-світлодіодною підсвіткою розпилювачів, багатопозиційними розпилюючими головками, інжекторними розпилювачами для роботи при вітрах до 6 м/с, пристроями для внесення КАС.  На обприскувачі встановлені комплектуючі провідних європейських фірм.

    Обприскувачі виготовляються в трьох варіантах виконання по елементах керування технологічним процесом: системою автоматичного керування технологічним процесом, дистанційним керуванням з елементами АСУ і ручним пультом керування.

Робоча ширина обробітку, м
21,6; 24
Витрата робочої рідини
3500
при обробці пестицидами, л/га
75-300
при внесенні рідких мінеральних добрив, кг/га
200-400
Діапазон регулювання по висоті, мм
500-2100
Робоча швидкість, км/год  
6-12
Габаритні розміри у транспортному положенні, мм          
6400х2500х2900
Маса, кг
2300