МТЗ презентував інтелектуальний трактор за €200 тис

10.07.2018

В Білорусі показали IT-трактор Belarus 4522 за €200 тис. розробки Мінського тракторного заводу.

Про це повідомляє udf.by.

Виробник повідомляє, що на пострадянському просторі ніхто ідентичних тракторів не випускає, а аналогічні машини закордонних виробників коштують приблизно в 1,5 раза дорожче.

IT-трактор моделі Belarus 4522  розробили два роки тому. Зараз він проходить кваліфікаційні випробування. Це означає, що його перевіряють на відповідність технічним завданням і тестують, наскільки виробництво готове до випуску таких тракторів.

IT-трактором білоруську машину називають з трьох причин. По-перше, на ньому встановлена ​​система точного землеробства. По-друге, на тракторі стоїть комплексна електронна система управління, яка керує всіма вузлами, агрегатами трактора. По-третє, на тракторі стоїть система віддаленого моніторингу. Тобто людина з офісу бачить, як тракторист працює, які в машині несправності, коли потрібно проходити технічне обслуговування.

Представник заводу-виробника інформує, що обладнання, на якому можна було б масово випускати цей трактор — немає, але дрібні партії, по 5 штук, цілком доступні для виробництва.