Limagrain представила інноваційні рішення для точного землеробства

20.02.2018
15 лютого в Києві відбулася конференція інноваційних рішень компанії Limagrain під назвою «Мистецтво інновацій». Щоб дізнатися про новинки, які відома насіннєва компанія з французькими коренями пропонує вітчизняному ринку, захід відвідали понад 500 аграріїв з різних куточків України.
 
Про це повідомляє SuperAgronom.com.
 
Як зазначив у вступному слові генеральний директор компанії «Лімагрейн Україна» Віктор Карбівскій, компанію виділяють 3 основні особливості. По-перше, вона є виключно насіннєвий. По-друге, її акціонерами є французькі фермери, які добре знають потреби аграріїв. А по-третє, Limagrain відрізняється своєю інноваційністю та майже щорічно виводить на ринок нові технологічні продукти.
 
Саме останнім розробкам, зокрема, в вирощуванні кукурудзи, були присвячені доповіді як українських фахівців, так і їх зарубіжних колег.
 
Зокрема, детально про основні напрямки, за якими працюють селекціонери компанії, розповів директор з розвитку портфоліо кукурудзи в Європі Карой Купи.
 
«Отримання нових гібридів кукурудзи шляхом генетичної модифікації відбувається по 4-м програмами: по стійкості до гербіцидів, стійкості до шкідників, щодо поліпшення засвоєння азотних добрив і ефективним використанням води», - зазначив Карой Купи.
 
Ці фактори враховані в нових гібридах кукурудзи ЛГ 30254 і ЛГ 30352, які Карой Купи представив в доповіді.
 
«Компанія Лімагрейн займається селекцією генетично модифікованих гібридів кукурудзи для тих країн і ринків, де ГМ-культури дозволені, наприклад: для ринків країн Латинської Америки. Отримання нових гібридів кукурудзи шляхом генетичної модифікації відбувається по 4-м програмами: по стійкості до гербіцидів і шкідників, щодо поліпшення засвоєння азотних добрив і ефективному використанню води », - зазначив Карой Купи.
 
Ці ж напрями селекції важливі і для гібридів, виведених звичайним шляхом. Ці особливості враховані в нових гібридах кукурудзи ЛГ 30254 і ЛГ 30352, які Карой Купи представив в доповіді.
 
Менеджер по інноваційним проектам компанії Limagrain Альфонс Хоро, розповів про результати впровадження технології Hydraneo в Україні. Гібриди кукурудзи, створені за цією технологією, мають підвищену посухостійкість, що сьогодні особливо актуально, враховуючи погодні умови останніх років. Експерт також розповів про інноваційну розробку, представлену в шоу-румах конференції. Це програма Hydraneo Tool, за допомогою якої аграрії можуть отримати рекомендації щодо способів зниження перевантажень нестачі вологи для конкретного гібрида в конкретній місцевості.
 
Ще одну нову розробку - EASY VR - представив Лоран Бартез, керівник проекту по точного землеробства компанії Limagrain. Як з'ясувалося в ході проведеного серед учасників інтерактивного голосування, більшість аграріїв знайомі або використовують таку технологію, як змінні норми висіву. Представлена ​​програма дає рекомендації щодо норм висіву на різних ділянках одного поля відповідно до аналізу супутникових знімків поля за кілька років і кліматичними умовами.
 
«Це дозволить сільгоспвиробнику отримати максимальну врожайність і поліпшить технологію вирощування. Як результат, підвищиться рентабельність виробництва кукурудзи », - пояснив Віктор Карбівскій.
 
Крім того, на конференції учасники могли дізнатися про переваги вирощування на корми кукурудзи саме силосного напрямку, про спеціалізовану техніку для виробництва кукурудзи від компанії KUHN, а також про досвід господарств, які вже використовують аграрні розписки.