Компанія KUHN: 190 років видатних досягнень

08.02.2018

Бренд KUHN, заснований у 1828 році в Ельзасі, в самому серці Європи, поступово зарекомендував себе як еталон сільськогосподарської техніки, активно і стабільно сприяючи модернізації сільгоспвиробників на всіх континентах завдяки постійно оновлюваному інноваційному потенціалу.

Група KUHN розробила безліч видатних інновацій в усіх сферах своєї діяльності, представляючи на ринку ексклюзивні, завжди новаторські рішення, які дозволяють значно збільшити окупність інвестицій в обладнання для збору кормів, тваринництва, підготовки грунтів, захисту сільськогосподарських культур і догляду за ландшафтом. На сьогодні група KUHN зареєструвала вже понад 2000 міжнародних патентів.

Цей багатий досвід дозволяє компанії завжди бути готовою до вирішення багатьох завдань у майбутньому. Сільськогосподарський світ і очікування виробників швидко змінюються: збільшення розмірів сільськогосподарських підприємств, глобалізація ринків, потреби споживачів, що зростають, а також технологічні зміни (поширення цифрових технологій і засобів зв'язку, інтелектуальне управління даними тощо).

«Сьогодні, як ніколи, ми віримо в майбутнє сільського господарства і нашої промисловості. Наш 190-річний досвід і прихильність наших співробітників у поєднанні з ефективністю наших дистриб'юторських мереж, які забезпечують зв'язок із користувачами нашої продукції, дозволяють нам дивитися у майбутнє з натхненням і впевненістю. Ми, безумовно, пишаємося таким довголіттям, але перш за все хочемо подякувати за лояльність наших клієнтів і партнерів по всьому світу, без яких нічого не було б можливо», - говорить Тьєррі Крір, генеральний директор групи.

На сьогодні група KUHN представлена приблизно в 100 країнах і налічує понад 5000 співробітників на 11 виробничих об'єктах і в 11 дистриб'юторських центрах по всьому світі. Збільшення обороту торік становило 13,2%, досягнувши майже 1 мільярда євро.За матеріалом: АгроБізнес