Ікар НБ 7-17+0,7 Mo

Компанія Агроресурс рекомендує борово-молібденовий комплекс Ікар НБ 7-17 + 0,7 Mo для підживлення культур, добриво сприяє підвищенню стійкості рослин до грибних збудників хвороб, посухи, хвороб що провокує дефіцит Бору.

Діюча речовина і хімічна група

Щільність 20 C, g/ml 1.415
*pH 1:10 H2O 8.3-8.5
Азот (N-NH2) 5%, 70g/l
Бор (B) 12%, 170g/l
Молібден (Mo) 0.5%, 7g/l
 

Застосування препарату

Культура Фаза внесення Норма внесення, л/га
Ріпак і інші хрестоцвіті  4-6 листків, стеблування, бутонізація 0,5-1,5
Цукровий буряк перше підживленняу фазі 4-6 листків, друге - у фазі 8-12 листків 0,5-1,5
Зернобобовыі культури  перша підгодівля у фазі 3-5 листків, друге - на початку фази бутонізації 0,5-1,0
Гарбузові, баштанні вегетативний ріст, бутонізація, ріст плодів 0,5-1,5
Овочеві культури вегетативний ріст, бутонізація, ріст плодів 0,5-1,0
Картофель вегетативний ріст, бутонізація, 0,5-1,5
Зернові колосові  вихід в трубку, прапорцевий лист 0,5-1,0
Інші культури протягом вегетації. Усунення (профілактика) дефіциту бору, молібдену 0,5-1,5
 

Рекомендації

Ikar NB 7-17 + 0,7 Mo рідке концентроване борово-молібденові (В-Mo) добриво. Бор (В) - необхідний елемент живлення для рослин протягом всього періоду вегетації. Він сприяє формуванню генеративних органів рослин, стимулює зростання насіння і плодів. Бор покращує засвоєння кальцію і підтримує баланс калію в рослинах, активізує відтік цукрів, сприяє розвитку кореневої системи, підвищує стійкість до грибкових хвороб і посухи. Без нього порушується процес дозрівання насіння. Дефіцит бору в рослинах проявляється через дисбаланс бору і кальцію і низький вміст органічних речовин в грунті. У лужних грунтах кальцій знижує поглинання бору. Недолік бору викликає посуха, низький вміст вологи, низька температура, велика кількість опадів протягом короткого періоду часу. Стимулюючи синтез хлорофілу, молібден покращує фотосинтез і підвищує вміст крохмалю, який значно прискорює редукцію нітратів і синтез білків, підвищує кількість протеїнів. Молібден входить до складу ферменту нитрогеназа, який сприяє біологічної фіксації азоту з повітря. Специфічна роль молібдену в процесі азотфіксації сприяє поліпшенню азотного живлення культур, підвищує ефективність фосфорних і калійних добрив. У добриві Ikar NB 7-17 + 0,7 Mo підібрані найбільш важливі мікроелементи для нормального росту і розвитку сільськогосподарських культур, особливо бобових.
 
Застосування добрива Ikar NB 7-17 + 0,7 Mo забезпечить культури:
- доступними сполуками бору і молібдену протягом всього періоду вегетації;
 
- покращує продукційні процеси культур, забезпечує інтенсивне зростання і розвиток їх кореневої системи, точок зростання, запилення, квітів і плодів.
 
Борно-молібденовий комплекс є відмінною підгодівлею для рослин і сприяє підвищенню їх стійкості до грибкових хвороб, посухи та хвороб, викликаних дефіцитом бору і молібдену.
 

Основні переваги

- зберігає всі позитивні властивості Ikar NB 5-17 і, завдяки збагаченню молібденом, є ідеальним борово-молібденовомим комплексом для підживлення всіх сільськогосподарських культур, особливо на кислих грунтах;
- Чи не заміномое для бобових культур: завдяки вмісту молібденаулучшает розвиток бульбочкових бактерійі ефективність азотфиксации;
- підвищує рівень засвоєння і транспорту азоту і кальцію;
- сприяє активному росту і розвитку органів плодоутворення і коренеплодів на піщаних ґрунтах з ниськими рН. Навіть при таких грунтових умовах забезпечує високу продуктивність культур в інтенсивних технологіях;
- позитивно впливає на синтез білків і підвищує вміст білків в продукції;
- лікує та забезпечує профілактику хвороб викликаних дефіцитом бору, молібдену
 

Сумісність

Ikar NB 7-17 + 0,7 Mo можна змішувати з більшістю добрив і пестицидів (інсектицидів, фунгіцидів), за винятком лужних речовин (pH> 8) і речовин, що містять мідь, сульфати і мінеральні масла. Перед змішуванням рекомендується приготувати невелику кількість суміші, щоб переконатися, чи не утворюється осад, розпорошити на невеликій ділянці - перевірити, чи немає фітотоксичної дії на рослини.