Great Plains

Great Plains Manufacturing, Inc. (Грейт Плейнс) була заснована 1 квітня 1976 року. З моменту створення компанії, Рой Епплквест, президент і засновник компанії, веде її до успіху. На сьогоднішній день компанія є однією з найбільших приватних компаній-виробників сільськогосподарського обладнання в США.
У перші роки після заснування компанія розміщувалася в невеликому цеху в м. Саліна, штат Канзас. У 1979 році компанія перемістилася в м. Ассарі, штат Канзас. На сьогодні, головний офіс компанії Great Plains знаходиться в м. Саліна, а виробничі площі розміщені в містах Ассарі, Кіп, Ебілін, Лукас, Саліна, і Тіптон, штат Канзас.
Компанія Great Plains виробляє сільськогосподарське посівне устаткування, машини для обробки грунту та польові обприскувачі. У 1986 році у складі компанії було засновано підрозділ Land Pride. Це дозволило диверсифікувати продукцію компанії, в лінійку якої додалися косарки, ротаційні грунторозпушувачі і фрези, ландшафтна грунтообробна і посівна техніка, самохідні газонокосарки, а також машини для автодорожньої та будівельної промисловості. Зовсім недавно підрозділ Land Pride розпочало виробництво вантажопасажирських універсальних автомобілів підвищеної прохідності. Продукція компанії Great Plains реалізується більш ніж 2000 незалежними дилерами в США, а також експортується в багато країн світу.
До складу Great Plains Manufacturing, Inc. Також входять дві дочірні компанії: Great Plains Trucking, яка надає послуги вантажоперевезення більш ніж 60 вантажними автомобілями для дилерів компанії в Північній Америці, а також компанія Great Plains Acceptance Corporation, яка займається фінансуванням виробництва компанії. На сьогоднішній день Great Plains Manufacturing розміщується на восьми виробничих майданчиках із загальною площею більше 93 тис. кв. м. У компанії працює більше 1,002 чоловік.