Еколайн Фосфітний К-аміно

Еколайн Фосфітній (К-аміно) - інноваційне добриво для позакореневого підживлення з фунгіцидною ефектом і властивостями антістресанта.

Діюча речовина і хімічна група

Азот (N - NH2) 4.0%
 
Фосфор (P2O5) 25.0%
 
Калій (K2O) 17,0%
 
Амінокислоти (L-α) 7,0%
 
щільність 1,3 г / мл pH 6,0
 

Застосування препарату

 
Культура період внесення Доза, л / га кратність обробок
озимі зернові Кущення восени 
кущення весною 
Вихід в трубку
0,5 - 0,8  
0,5 - 1,0 
0,5 - 1,0
одноразово
Ячмінь  кущення
Колосіння
0,5 - 0,6 
1,0 - 2,0
одноразово
Соняшник 6 - 8 лисків 1,0 - 2,0 одноразово
Цукровий буряк 30-40 дннів до збору врожаю 1,0 - 2,0 одноразово
Кукурудза 4 - 6 листків 1,0 - 1,2 одноразово
Горох, соя 2 - 3 справжніх листка 1,0 - 2,0 одноразово
Картопля Бутонізація - початок цвітіння 1,0 - 2,0 1 - 2 рази з інтервалом 20 дннів
Помідори, перець Початок формування плодів 1,5 - 3,0 1 - 2 рази з інтервалом 20 дннів
Виноград Від фази 5 - 8 листків 1,0 - 2,0 3 - 4 рази з інтервалом 14 - 20 днів
Плодові та ягодні культури Початок формування плодів 1,0 - 2,0 одноразово
 

Рекомендації

Результати, отримані від використання композицій на основі фосфіти, виявилися настільки ефективними, що стали справжнім відкриттям на ринку добрив для позакореневого підживлення. Мікродобрива з фосфором у формі фосфіти легко розчинні у воді і легко засвоюються при попаданні на листок.
 
Висока рухливість фосфіти іонів сприяє швидкому, ефективному і рівномірному розподілу фосфору в рослині. Встановлено, що фосфор у формі фосфіти стимулює синтез в рослині природних фітонцидів - фітоалексини. Тому такі добрива, маючи фунгіцидні властивості, проявляють профілактичну дію і підвищують стійкість рослин до ураження хворобами. Фосфіти проявляють пригнічуючи дію на активність росяних грибів, які викликають борошнистою росою на багатьох культурах, більшості гнилей, в тому числі кореневих, септоріозу та фузаріозу на зернових культурах, багатьох хворобах бобових, фітофторозу на картоплі та овочевих культурах, парші на плодових культурах, мілдью на винограді, церкоспорозу цукрових буряків та інших хвороб сільськогосподарських культур.
 
Звичайно фосфіти не може бути повною альтернативою фунгіцидів, але профілактичну дію безсумнівну і сприяє посиленню ефективності самих фунгіцидів.
 
Вільні L-α-амінокислоти рослинного походження здатні швидко засвоюватися, включатися в біохімічний цикл в клітинах, економити енергію рослин, дозволяє швидко вивести їх з стресового стану, викликаного погодними умовами (посуха, заморозки і т.д.) або застосуванням пестицидів.
 
ПРИЗНАЧЕННЯ І ПЕРЕВАГИ спецдобрива
Спецдобрива Еколайн Фосфітній К-аміно - єдиний продукт цього класу, що містить вільні L-α-амінокислоти рослинного походження в оптимальній концентрації для подолання стресового стану рослин. Спецдобриво призначене для позакореневого підживленн широкого  спектру культур, для випадків, коли потрібно, підвищити стійкість рослин до збудників грибкових захворювань і подолати стресові ситуації. Виявляє фунгіцидну дію проти широкого спектру патогенів - збудників борошнистої роси, іржі злаків, фітофторозу, фузаріозу, переноспорозу, мілдью.
 

Основні переваги

  • Містить вільні L-α-амінокислоти рослинного походження в оптимальній концентрації для подолання стресового стану рослин;
  • Стимулює синтез в рослині фітоалексини - природних захисників імунітету;
  • Виявляє фунгіцидну дію на широкий спектр патогенів класу ооміцети - збудників борошнистої роси, іржі злаків, фітофторозу, фузаріозу, переноспорозу, мілдью та інші;
  • Сприяє прояву відновного ефекту на рослину після впливу стресових факторів (посуха, заморозки, внесення пестицидів і т.д.).