Еколайн Фосфітний К

Еколайн Фосфітний (К), який використовується в разі, коли потрібно підвищити стійкість рослин до збудників грибкових захворювань, посилити ріст кореневої системи і підвищити вміст запасних речовин у товарній частині врожаю з метою поліпшення його якості.

Діюча речовина і хімічна група

Азот (N – NH2) 0,6 %
Фосфор (P2O5) (фосфіт) 53,0 %
Калій (K2O) 35,0 %
Бор (B) 1,4 %

Густина 1,5 г/мл
pH 6,5
 

Застосування препарату

Культура Період внесення Доза , л/га Кратність обробок
Картопля Бутонізація - початок цвітіння 1,0 – 2,0 1 – 2 рази з інтервалом 20 дней
Помідори, перець Початок формування плодів 1,5 – 3,0 1 – 2 рази з інтервалом 20 дней
Зернові На початкових етапах росту
В фазу формування зерна
0,5 – 0,75 
0,5 – 1,0
одноразово
Ячмінь пивоварний Колосіння 0,5 – 1,0 одноразово
Соняшник 6 – 8 листков 1,0 – 2,0 одноразово
Цукровий буряк  30-40 днів до збору врожаю 1,0 - 2,0 одноразово
Виноград Від фази 5 – 8 листків 1,0 – 2,0 3 - 4 рази з інтервалом 14 - 20 днів
Плодові та ягодні культури Початок формування плодів 1,0 – 2,0 одноразово
Плодові та ягодні культури После сбора плодов до начала ноября 2,0 – 4,0 одноразово
 

Рекомендації

Результати, отримані від використання композицій на основі Фосфітів, виявилися настільки ефективним, що стали справжнім відкриттям на ринку добрив для позакореневого підживлення. Мікродобрива з фосфором у формі фосфіти легко розчинні у воді і легко засвоюються при попаданні на листок.
 
Висока рухливість ФОСФО-іонів сприяє швидкому, ефективному і рівномірному розподілу фосфору в рослині. Встановлено, що фосфор в фосфітной формі стимулює синтез в рослині природних фітонцидів - фитоалексинов. Тому такі добрива, маючи фунгіцидні властивості, проявляють профілактичну дію і підвищують стійкість рослин до ураження хворобами. Фосфіти проявляють переважна дію на активність росяних грибів, які викликають борошнисту росу на багатьох культурах, більшість гнилей, в тому числі кореневих, септоріоз та фузаріоз на зернових культурах, багато хвороб бобових, фітофтороз на картоплі і овочевих культурах, парші на плодових культурах, мілдью на винограді, церкоспороз цукрових буряків та інші хвороби сільськогосподарських культур. Є дані, що застосування Фосфіти в технологіях вирощування сільськогосподарських культур дозволяє знизити резистентність шкідливих об'єктів до окремих фунгіцидів.
 
Звичайно фосфіти не можуть бути повною альтернативою фунгіцидів, але профілактичну дію безсумнівну і сприяє посиленню ефективності самих фунгіцидів.
 
Призначення і переваги спецдобрива
Спецдобрива Еколайн Фосфітній К - інноваційний продукт на ринку. Спецдобрива призначене для позакореневого підживлення на широкому переліку культур, для випадків, коли треба посилити ріст кореневої системи, підвищити стійкість рослин до збудників грибкових захворювань і підвищити вміст запасних речовин у товарній частині врожаю з метою поліпшення його якості.
 

Основні переваги

  • Високий вміст фосфору (в фосфітній формі) і калію серед усіх аналогічних продуктів;
  • Стимулює синтез в рослині фітоалексини - природних захисників імунітету;
  • Виявляє фунгіцидну дію на широкий спектр патогенів класу ооміцети - збудників фітофторозу, переноспорозу, мілдью та інші;
  • Підсилює ріст кореневої системи;
  • Підвищує врожайність;
  • Покращує якість врожаю;
    Екологічно безпечний - не проявляє токсичного впливу на навколишнє середовище.