BASF представив результати використання продуктів на літній конференції «Плюсуй переваги!»

12.06.2018

На щорічному літньому заході під гаслом «Плюсуй переваги!» компанія BASF представила на практиці дію флагманських препаратів Архітект™ і Адексар® СЕ Плюс, а також нового гербіциду на сою Корум®. Ознайомитися з продуктами приїхали клієнти центрального регіону України.

«Для нас дуже важливо допомагати агровиробникам досягати високих показників врожайності. Соняшник, зернові та соя є основними польовими культурами аграріїв, тому наша компанія приділяє багато уваги захисту цих культур. На цьогорічному літньому заході «Плюсуй переваги!» ми продемонструємо клієнтам дію наших препаратів на практиці так, що вони зможуть оцінити реальну користь від них. Завдяки нашим новим продуктам аграрії зможуть поліпшити свою роботу, зробити її легшою та ефективнішою», – коментує керівник відділу маркетингу агропідрозділу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Крістіан Телл.

Новий ефективний гербіцид на сою

Гербіцид Корум® поєднує в собі дві діючі речовини різних класів, взаємодія яких дозволяє максимально ефективно контролювати бур’яни. Одна речовина поглинається листям та коренями, що обмежує синтез ряду амінокислот, а інша – зупиняє асиміляцію CO2, і бур’ян гине. Препарат швидко знищує однорічні, однорічні злакові та деякі багаторічні дводольні бур’яни, в результаті чого соя може повноцінно розвиватися.

Для ефективної дії гербіциду його варто застосовувати разом із препаратом ПАВ Метолат – поєднання двох речовин дозволяє отримати прибавку врожаю до 10,7 ц/га. Завдяки високій селективності до сої, Корум® діє м’яко та наносить мінімальні пошкодження обробленим рослинам.

Перший унікальний Архітектор соняшнику

Препарат Архітект™ – один з пріоритетних продуктів компанії BASF. Архітект™ – блокбастер у сфері засобів захисту рослин, адже поєднує характеристики морфорегулятора і фунгіциду, що дозволяє розкрити повний потенціал соняшнику. У якості морфорегулятора продукт вирівнює посіви, поліпшує кореневу систему і загальний стан рослини, а також значно підвищує стресостійкість до засух і високих температур. Завдяки фунгіцидним властивостям покращуються процес фотосинтезу та імунітет обробленого соняшника, що дозволяє боротися з широким спектром хвороб.

Архітект™ істотно впливає на розвиток будови соняшника. В оброблених препаратом рослин коренева система краще розвивається, що збільшує поглинання води та поживних речовин. Формування коротшого міжвузля та товстішого стебла роблять рослини сильнішими та стійкішими до вилягання. Як наслідок, вміст олії в насінні збільшується, а врожайність зростає до 21% в порівнянні з необробленою рослиною.

Новий 3D-вимір у системі фунгіцидного захисту

Фунгіцид Адексар® СЕ Плюс містить діючі речовини трьох різних хімічних класів, взаємодія яких захищає зернові культури від широкого спектра хвороб, контролює патогени та стимулює розвиток рослин. Продукт входить в групу препаратів AgCelence®, які надають додаткові переваги для захисту рослин. Так, Адексар® СЕ Плюс запобігає передчасному старінню, продовжує період активної вегетації та підвищує стійкість до стресових умов. В результаті використання 1 л/га, урожай озимої пшениці збільшується до 15%, а ярого ячменю – до 17%.