ALFA Smart Agro і Klever Systems об'єднали зусилля в просуванні smart-технологій

09.02.2018
Компанії ALFA Smart Agro і Klever Systems, які є розробниками інноваційних рішень для сільгоспвиробників, підписали Меморандум про співпрацю.
 
Про це повідомляє прес-служба ALFA Smart Agro.
 
Компанії офіційно об'єднали зусилля в просуванні smart-технологій, які підвищують ефективність вирощування сільськогосподарських культур, а також покращують економічні показники господарств.
 
Свої підписи під Меморандумом поставили голова наглядової ради ALFA Smart Agro Борис Тодоров і директор Klever Systems Олена Медведенко.
 
«Співпраця охопить кілька напрямків. Зокрема, ресурси нашої компанії дозволяють проводити унікальні наукові дослідження ефективності використання smart-технологій в агробізнесі. Крім того, ALFA Smart Agro і Klever Systems домовилися про реалізацію партнерських проектів, в тому числі освітніх, метою яких є популяризація «розумних» рішень. На прикладі інноваційних продуктів ALFA Smart Agro ми бачимо, як smart-технології підвищують ефективність рослинництва. Інновації - на 100% наш формат роботи. І ми хочемо, щоб наш досвід, наші ідеї і напрацювання допомогли агровиробникам значно збільшити власну продуктивність », - повідомив Борис Тодоров.
 
Спільні проекти будуть реалізовані на базі дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agro в Київській області. Фахівці облаштують окремий експериментальна ділянка, де будуть проходити випробування нових технологій космічного моніторингу - ефективність систем захисту рослин буде ретельно проаналізована за допомогою знімків з високою роздільною здатністю.
 
«Ще кілька років тому smart-технології були цікаві насамперед великим підприємствам, але зараз ми спостерігаємо, наскільки активно інновації впроваджують все сільгоспвиробники. Космічний моніторинг дозволяє контролювати роботу агрономів, об'єктивно оцінювати стан посівів, швидко і якісно проводити необхідні роботи в полях. Аграрії розуміють переваги інновацій і усвідомлюють, що за smart-технологіями майбутнє », - зазначила Олена Медведенко
 
Довідка: Klever Systems працює з 1995 р, є одним з лідерів ринку. Klever Systems вирішує завдання будь-якого рівня складності, працює з усіма провідними світовими постачальниками даних дистанційного зондування Землі, здійснює поставку і обробку даних ДЗЗ і космічних знімків високого дозволу.
 
За метеріалами: Latifundist