Альфа-Піралід

Якісний післясходовий селективний гербіцид системної дії «Альфа-Піралід» (препарат-оригінал «Лонтел», Сингента) від виробника високоефективних засобів захисту рослин Альфа Смарт Агро.

Діюча речовина і хімічна група

Діюча речовина
Клопіралід, 300 г/л
 
Формуляція
Розчинний концентрат
 
Призначення
Післясходовий селективний гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур’янів

Механізм дії

Очищає поля від осоту завдяки винятковій впливу на види осоту практично в усі фази росту.

Випадання опадів через 2:00 не впливає на ефективність препарату.
Механізм дії
Альфа-Піралід завдяки системній дії легко проникає в рослину, в основному через листя (частково через коріння), швидко поширюється по всій рослині, включаючи кореневу систему, блокує точки росту меристематичних тканин, зупиняє при цьому ріст бур'янів і викликає надалі повну їх загибель.
 
Властивості
Гербіцид №1 для знищення осоту і його підвидів. Ефективний проти бур'янів родини айстрових, пасльонових, бобових, зонтичних і гречаних. Не утворює резистентних форм при тривалому застосуванні. Візуальні ознаки дії препарату проявляються через 4-7 днів, а повна загибель бур'янів настає через 10-15 днів. Має широку вибірковість щодо культурних рослин, забезпечує використання в захисті багатьох культур, що належать до різних таксономічних груп, таких як зернові колосові, кукурудза, цукрові буряки, ріпак, льон, цибуля тощо. Сумісний в бакових сумішах з різними фунгіцидами, інсектицидами та гербіцидами. Ідеальний компонент з ефектом синергізму для бакових сумішей з іншими гербіцидами проти дводольних бур'янів (препарати на основі фенмедифаму і десмедифаму), а також з протівозлаковіми гербіцидами (потрібно перевіряти на сумісність).
 

Застосування препарату

 
Культура Об’єкти Норма витрати препарату, л/га (мл/сотку) Спосіб обробки Максимальна кількість обробок Норма витрати робочої рідини, л/га (л/сотка)
Буряки цукрові Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4 Д, та багаторічні коренепаросткові бур’яни 0,3–0,5 (3 - 5) Обприскування за появи 1–3 пар справжніх листків к ультури 1 200–400 (3–5)
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Пшениця озима та яра, ячмінь, просо, овес Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4 Д, та багаторічні коренепаросткові бур’яни 0,16 - 0,66 (1,6 - 6,6) Обприскування від фази кущіння до початку виходу в трубку культури 1
Кукурудза 1 (10) Обприскування у фазу 3–5 листків культури
Льон-довгунець (на технічні цілі) 0,1-0,3 (1 - 3) Обприскування у фазу «ялинки» культури
Ріпак ярий і озимий 0,3-0,5 (3 - 5) Обприскування у фазі 3-4 справжніх листків культури (до фази появи квіткових бутонів у озимого ріпаку
Капуста білокачанна 0,2-0,5 (2 - 5) Обприскування після висаджування розсади
Суниця 0,5-0,6 (5 - 6) Обприскування вегетуючих бур‘янів після збору врожаю 2
 

Рекомендації

Альфа-Піралід ефективно діє в період активного росту бур'янів в інтервалі оптимальних температур від +10 ° С до +25 ° С. Оптимальна фаза обробки гірчак - 2-4 листки. Решта однорічних бур'янів бажано обробляти на ранніх стадіях розвитку. Осот, латук, найбільш чутливі до препарату у фазі розетки - початку росту стебла (висота 10-15 см). При застосуванні Альфа-Піраліду в високих дозах не рекомендується висівати на наступний рік зернобобові культури, соняшник і висаджувати картоплю. Не використовуйте препарат, коли бур'яни знаходяться в стресовому стані. Не рекомендується застосовувати на посівах цукрових буряків Альфа-Піралід в бакових сумішах з препаратами на основі сульфонілсечовини, а також у фазі сім'ядоль.

Основні переваги

  • Швидка дія на бур’яни.
  • Висока системність гербіциду дає йому змогу, проникаючи через листя, переноситись в точки росту коренів і кореневищ.
  • Знищує надземну й кореневу систему.
  • Очищає поля від осотів завдяки винятковій дії на види осоту практично в усі фази росту.
  • Випадання опадів через 2 години не впливає на ефективність препарату.