ALCOR 10

ALCOR 10 - призначений для посіву зернових, дрібно - і середньосіменних зернобобових та інших культур близьких по розмірах і нормах висіву до зернових, по стерні, парам, обробленим ґрунтам. Посівний комплекс ALCOR 10 має висівну ємність з пластиковим насіннєвим і туковим бункером моделі 9000 загальним обсягом 9620 л (дм3). Котушки висівних апаратів з поліуретану мають підвищений ресурс роботи. Гвинтовий напрямок зубів котушок забезпечує безперервність потоку насіння і добрив.

Технічні характеристики

Тип агрегату    
 
напівпричіпний
Продуктивність
га/год
9 - 10
Ширина захвату
м
9,8
Глибина загортання насіння і добрив
мм
30 - 120
Норма висіву насіння
кг/га
0,8 - 350
Норма висіву добрив
кг/га
25 - 200
Ширина смуги посіву
мм
120 - 170
Об'єм бункера для насіння
л
5210
Об'єм бункера для добрив
л
4410
Ширина міжряддя
см
30,5
Відстань між робочими органами в одному ряду
мм
915
Відстань між рядами лап
мм
650
Кількість робочих органів
шт.
32
Кількість рядів лап
шт.
3
Ширина захвату стрільчастої лапи
мм
370
Глибина обробки при культивації
мм
30 - 180
Робоча швидкість
км/ч
8 - 10
Габаритні розміри в транс. положенні
(LxBxH) мм
14970х5540х4050
Маса
кг
10230
Необхідна потужність трактора, не менше
л.с.
300
 

Основні переваги

Посівний комплекс ALCOR 10 застосовуэться для технологій посіву:
  • традиційної;
  • мінімальної (mini-till);
  • нульової (no-till).
ALCOR 10 - призначений для посіву зернових, дрібно - і середньосіменних зернобобових та інших культур близьких по розмірах і нормах висіву до зернових, по стерні, парам, обробленим ґрунтам і забезпечують:
  • культивацію і 100% - е підрізання бур’янів на глибину посіву;
  • одночасне внесення в засіяні рядки гранульованих мінеральних добрив;
  • смуговий посів культур (при нульовому обробітку ґрунту висота пожнивних залишків не повинна бути вище 15 см);
  • вичісування зрізаних бур’янів;
  • коткування посівів
 

Робочі органи

Посівний комплекс ALCOR 10 має висівну ємність з пластиковим насіннєвим і туковим бункером моделі 9000 загальним обсягом 9620 л (дм3). Котушки висівних апаратів з поліуретану мають підвищений ресурс роботи. Гвинтовий напрямок зубів котушок забезпечує безперервність потоку насіння і добрив.
 
 
 
 
Оснащення насіннєвих і тукових висівних апаратів варіаторами забезпечує плавне регулювання норм висіву і значно спрощує і скорочує час налаштування посівного комплексу.
 
 
 
 
 
 
Вентилятор REM 33 з приводом від автономного дизельного двигуна фірми LAMBORDINI потужністю 24 к.с. і обсягом паливного бака 25 л, або з приводом від гідромотора забезпечує подачу посівного матеріалу з бункерів до робочих органів.
 
 
 
 
 
 
Горизонтальні розподільні головки, на відміну від вертикальних, не потребують потужного повітряного потоку для транспортування посівного матеріалу. Це дає додаткові переваги при посіві важкого насіння зернобобових і бобових культур.
 
 
 
Посівні комплекси ALCOR - це два сільськогосподарських знаряддя в одному: пневматична сівалка + важкий культиватор. Після проведення посівів, висіваюча ємність посівного комплексу відчіплюється і культиватор використовується, як окреме знаряддя. Посівним комплексом ALCOR 10 за світловий день можна якісно засіяти від 80 до 120 га. Технологія смугового посіву забезпечує кожному паростку в 3-4 рази більшу площу живлення, ніж при рядному посіві, що дозволяє підвищити врожайність на 3-6 центнерів з гектара, і досягти більш високої якості зерна, у тому числі і за клейковиною. Стрільчаста лапа (компанії BELLOTA) шириною 370 мм.