АгроПав

АгроПАВ призначений для поліпшення експлуатаційних параметрів хімічних і біологічних засобів захисту рослин. Препарат покращує адгезивність препаративних форм пестицидів, підсилює здатність робочого розчину утримуватися на поверхні рослин протягом тривалого часу і значно зменшує добові норми витрат пестицидів.

Діюча речовина і хімічна група

гетерополімерны ПАВ
У водних розчинах препарат являє собою біоколоід, який має виключно реологічнівластивості, стабільний в широкому діапазоні температур, рН, концентрації різних солей, дії тиску і мікробної деформації. Препарат АгроПАВ є екологічно чистим, добре змішується з пестицидами, регуляторами росту, біопрепаратами.
 
На відміну від відомих ПАР на підставі фенольних сполук, які роз'їдають захисний шар воску на листяної поверхні культурних рослин, тим самим істотно збільшуючи ризик виникнення захворювань останнього, АгроПАВ діє не руйнуючи захисні механізми рослин. АгроПАВ забезпечує рівномірний розподіл робочого розчину по всій поверхні листа, створює мікроскопічну плівку на його поверхні, здатну тривалий час утримувати діючу речовину пестициду і забезпечити поступове повне його проникнення в рослину. За рахунок гетерополісахароідной складової, АгроПАВ способтвуют кращому проникненню пестицидів в рослину. Таким чином, АгроПАВ значно зменшує хімічне навантаження (стрес) на культурну рослину в порівнянні з іншими ПАР на підставі фенольних соедінеій, при цьому маючи набагато більш високою ефективністю.
 

Застосування препарату

АгроПАВ застосовується в дозі 0,1% (100 мл / 100 л води) при нормі витрати робочої рідини від 200 до 300 л / га. При обробках з меншим об'ємом слід використовувати не менше 150 мл АгроПАВа на гектар.
 
Порядок приготування робочого розчину препарату:
 
Бак наполовину заповнюють водою і при працюючій мішалці додають пестициди. Потім мішалку зупиняють і додають АгроПАВ, після чого додають воду в бак при працюючій мішалці
 

Основні переваги

  • АгроПАВ екологічно чисте, безпечне для навколишнього середовища і людини засіб.
  • АгроПАВ ефективно діє без руйнування захисного воскового шару, що істотно знижує хімічне навантаження (стрес) у культурної рослини, а також виключає можливість розвитку захворювань рослини через пошкодження їх захисного шару.
  • АгроПАВ зменшує поверхневий натяг наноситься розчину, тим самим забезпечуючи освіту однорідної плівки на поверхні листя. Використання АгроПАВ сприяє кращому прилипанню пестициду і його поступового, повного поглинання рослиною.
  • АгроПАВ істотно підвищує ефективність дії пестициду. Особливо велике значення це має в посушливі й холодні періоди, коли сповільнюється ріст бур'янів і погіршується їх змочування робочою рідиною.
  • АгроПАВ стабільний в широкому діапазоні температур, рН, концентрацій різних солей, дії тиску і мікробної деформації.