Seeders MEGA 600

Механічні сівалки Gaspardo найбільш популярні серед фермерів, вони універсальні і з відмінною шириною захвату, до того ж існує можливість роботи зі зчіпним транспортним пристроєм. Одночасне внесення мінеральних добрив у рядки дозволяє оптимально використовувати площу живлення рослин підтримуючи їх на початкових стадіях розвитку і підвищити врожайність. Мінімальна відстань падіння зерна від котушки до сошника, завдяки чому досягається точне дозування і рівномірний розподіл зерна за площею. Дводискові сошники, призначені для мінімально оброблених грунтів, а також грунтів з великою кількістю рослинних залишків на поверхні.

Product specifications

Вага, кг 2150
Вид агрегатування навісна
Виробник Maschio Gaspardo
Кількість рядків, шт. 44
Країна виробник Італія
Марка MEGA 600
Норма висіву насіння, шт/п.м. 4-821
Потужність трактора, к. с. 90
Ширина захвату, м 6
Ширина міжрядь, мм 136
 

Features

Особливості зернових механічних сівалок Gaspardo :
 
- Міцність, висока продуктивність і низькі витрати на обслуговування є відмінними характеристиками цієї моделі.  Норма висіву сівалки Mega регулюється плавною зміною швидкості обертання висівних котушок, що дозволяє виконувати посів дуже широкого спектру культур (від дрібнонасінних в бобових).
- Одночасне внесення мінеральних добрив у рядки дозволяє оптимально використовувати площу живлення рослин підтримуючи їх на початкових стадіях розвитку і підвищити врожайність.
- Мінімальна відстань падіння зерна від котушки до сошника, завдяки чому досягається точне дозування і рівномірний розподіл зерна за площею.
- Дводискові сошники, призначені для мінімально оброблених грунтів, а також грунтів з великою кількістю рослинних залишків на поверхні. Легко заглиблюються в твердий грунт, можуть оснащуватися спеціальними прикочувальний коліщатками для поліпшення контакту насіння з грунтом і проростання насіння.
- Дводискові сошники оснащені пружинами тиску, які дозволяють копіювати рельєф грунту і виконувати посів на задану глибину. Навіть при високій швидкості роботи дотримання заданої глибини дводисковим сошником залишається ідеальним. 
- За сошниками встановлений дворядна пружинна борона для заробляння зерна в грунт і створення на поверхні дрібно грудочкуватой структури, запобігає випаровуванню вологи з грунту. 
- Подвійні приводні колеса ( 2 × 2 ) забезпечують якісний контакт з грунтом, що гарантує рівномірність обертання дозуючих котушок і задану норму висіву як зерна так і мінеральних добрив.