НК КОНДІ

«Рекорд урожаю олії». Середньостиглий гібрид. Рекомендований для олієпереробних підприємств як один із найбільш високоврожайних гібридів з високим вмістом олії — до 54 %. Високий потенціал урожайності. Гібрид інтенсивного типу, найкращу віддачу дає на родючих ґрунтах. Наприкінці вегетації стебло рослин на вигляд здорове, без пошкодження хворобами.

Properties

ГРУПА СТИГЛОСТІ  Середньостиглий гібрид
ВИКОРИСТАННЯ  Класичний
Рекомендований для олієпереробних підприємств як один із найбільш високоврожайних гібридів з високим вмістом олії — до 54 %. Високий потенціал урожайності. Гібрид інтенсивного типу, найкращу віддачу дає на родючих ґрунтах. Наприкінці вегетації стебло рослин на вигляд здорове, без пошкодження хворобами.
СТІЙКІСТЬ
Вища за середню стійкість до посухи. Добра енергія росту. Стійкий до вовчка рас А–Е. Дуже добра толерантність до фомопсису й фомозу, середня стійкість до білої гнилі. 
 

Instructions for growing

Рекомендовано дотримання сівозміни й класичної технології обробітку ґрунту для вирощування по всій території України. Рекомендована густота на момент збирання: в посушливих умовах Південного Степу та Приазов’я — 35–40 тис. рослин/ га, в нормальних умовах Степу, Лісостепу та Полісся — 45–55 тис. рослин/ га.