КПС-16ПМ

Культиватор КПС-16ПМ призначений для підготовки грунту під посів сільськогосподарських культур і догляду за парами, може використовуватись у всіх кліматичних зонах України на грунтах різного механічного складу з твердістю до 1,6Мпа і вологістю 8-30%. Допускається роботана схилах 8°.

Product specifications

Тип
причіпна
Рабоча ширина захвату, м
16
Продуктивність, га/год
16
Глибина обробітку грунту, см
5-12
Маса, кг
10500
Кількість секцій
5
Кількість  рядів
5
Кількість  робочих органів (дисків)
104
Необхідна потужність трактора, к.с.
500
 

Features

• рівномірність глибини обробітку по всій ширині та довжині захвату;
• рівна підошва обробленої ділянки;
• вирівнювання та часткове ущільнення ґрунту;
• низька ймовірність забивання рослинними рештками елементів;
• висока продуктивність обробітку;
• жорстка та міцна конструкція рами;
• простота та надійність у використанні.
 
 Рама мостової конструкції культиватора КПС-16ПМ забезпечує високу міцність та надійність, при цьому зберігаючи невелику вагу. Маючи жорстку зчіпку, конструкція культиватора забезпечує паралельне підняття та опускання агрегату відносно поверхні, яка обробляється, під час розворотів та переїздів. Рівномірність підйому культиватора відносно зчіпки з трактором забезпечує механізм, що з'єднує дишло агрегату з його внутрішніми колесами. Рівномірність підйому центральної частини культиватора та його крил забезпечується конструкцією гідроциліндрів коліс та послідовною схемою під'єднання гідроциліндрів. Шаг розташування робочих органів культиватора складає 152 мм, ширина лапи робочого органу 230 мм, що забезпечує повне перекриття робочими органами один одного під час обробітку та підвищує строк служби лапи.
 
Робочі органи розміщуються на п'ятьох основних паралельних балках та додатковій шостій. Така кількість рядів дозволяє забезпечити достатній проміжок між робочими органами для проходження рослинних решток під час обробітку. Відстань між рядами складає 765 мм, що також збільшує пропускну здатність широкозахватного культиватора КПС-16ПМ та перешкоджає його забиванню.