Каток польовий "ФУНТ"

Каток "ФУНТ" агрегатується з тракторами класу 1,4 ... 2,0 т і призначений для для ущільнення на глибину до 7 см поверхневого шару ґрунту з одночасним розпушуванням її на глибину до 4 см, створення мульчувати шару грунту. Каток ФУНТ-6 легко, за допомогою гідравліки, переводиться в робоче положення і навпаки, при цьому механізаторові немає необхідності виходити з кабіни. Транспортний стопор забезпечує необхідну безпеку при русі по дорогах загального користування.

Product specifications

Основні технічні характеристики
ФУНТ-6 
Конструктивна ширина захвату, м
Робоча ШВИДКІСТЬ, км / год
до 12 
Продуктивність, га / год
до 7,2
Маса без рихляще-вирівнюючих планок, кг
 3275 
Маса з низькою рихляще-вирівнюючих планок, кг
 3880 
Необхідна потужність трактора, к.с.
80-130 
 
Каток ФУНТ-6 легко, за допомогою гідравліки, переводиться в робоче положення і навпаки, при цьому механізаторові немає необхідності виходити з кабіни. Транспортний стопор забезпечує необхідну безпеку при русі по дорогах загального користування.
Основними робочими органами катка ФУНТ-6 є зубчасті кільця, що утворюють циліндричну поверхню, на якій розташовані під кутом зуби формують суцільні спіралі. Така форма сприяє найкращому ущільненню грунту з додатковим вирівнюючим ефектом, сприяє самоочищенню катка від налипання ґрунту.
 
Додатковими робочими органами є ряд рихляще-, що вирівнюють планок, що встановлюються перед основними робочими органами, незамінних при роботі по орному фону., І дозволяють за один прохід вирівняти і по-дготовіть до посіву поле.
 
У конструкції катка ФУНТ-6 передбачено можливість поперечного копіювання рельєфу поля за рахунок шарнірного з'єднання трьох двометрових секцій. При цьому зберігається рівномірне навантаження по всій робочій ширині агрегату.
 
Розташовані в шаховому порядку секції виключають необроблені смуги грунту, що дає чудову якість роботи.
 
Додаткові робочі органи, встановлювані перед основними робочими органами виконують функції вирівнювання та розпушування грунту, виконані у вигляді С-образних ресорних пружин, що забезпечують долотоподібні руху, завдяки яким виходить чудовий результат роботи.
Вирівнюючі пластини можуть бути об'єднані між собою, що дає можливість отримати виключно рівну поверхню і працювати на важких грунтах.
Регулювання вирівнюючих пластин здійснюється як по висоті, так і по куту нахилу, що позволя-ет підібрати оптимальне положення для роботи по різному почвенному фону.