GALAXY EUROPE

Причіпні обприскувачі GALAXY EUROPE це поєднання усіх передових європейських технологій та якості з доступною ціновою політикою. GALAXY забезпечує високу якість та ефективність обприскування поєднану з високою надійністю роботи при збереженні високих європейських стандартах безпеки навколишнього середовища. Причіпні обприскувач GALAXY на сьогоднішній день оптимальне рішення для господарств України завдяки найкращому поєднанню найвищої якості та доступної ціни.

Product specifications

Найменування
Galaxy Europe
Ємність бака, л.
3000, 4000 + 5%
Ширина штанги HLE, м.
24, 28
Ємність для введення добавок
+
Промивний резервуар, л
250
Рукав заправки (5 м.)
-
Мішалка
+
Підйом штанги по висоті, м.
0,55 - 2,10
Ширина колії, м.
1,56 – 1,80
Кліренс, м.
0,7
Продуктивність насоса, л / хв
250
Транспортна ширина, м.
3
Тиск у системі, бар
До 15
Форсунки інжекторні
4 типа керамічних
Пінний маркер
-
Підвіска
пневматична AXAIR
Блок управління
POSITEC
Бортовий комп'ютер
TECTRONIC
Рекомендована швидкість, км. / Год
до 13
Продуктивність, га / год
до 36
Необхідна потужність трактора, к.с.
80
 

                                     
 Бортовий комп’ютер Tectronic забезпечує точність внесення заданої норми з одночасним простим керуванням всіма процесами роботи обприскувача:
- постійна індикація швидкості руху та коригування норми внесення на гектар до необхідної;
- оброблена площа, час роботи та ін.;
- отримання та обрахунок інформації про вже внесений об’єм розчину, тиск в системі;
- можливість підвищувати або зменшувати норму кроком в 10%;
- кнопка що дозволяє вручну керувати дозування;
- посекційне вимикання штанги з індикацією на моніторі.
 
 
 
 
 Надійна та проста в роботі пневматична підвіска AXAIR, технічна особливість обприскувачів Tecnoma, ефективна як під час роботи, так і під час транспортування. Завдяки підвісці  AXAIR штанга завжди знаходиться в стабільному положенні а всі вузли обприскувача захищені від вібрацій що виникають при рухові на нерівних полях з високою швидкістю.
      В результаті завдяки підвісці AXAIR ми отримуємо високу якість обприскування та значно більшу довговічність експлуатації.
  
 
    
  Серцем обприскування в GALAXY EUROPE є мембранно-поршневий насос  РМ500. Даний насос створює має високі робочі характеристики та надійність в експлуатації. Насос створює стабільний, якісний потік рідини продуктивністю 250 л/хв. при тискові в 15 бар. Це дозволяє гарантувати якісну роботу усіх вузлів з високою точністю заданої норми внесення. Для очистки води використовується система фільтрів зі ступенем очистки в 500 мікрон.
 
 
 
 
 
  Гладкі внутрішні стінки баків дозволяють уникнути відкладень хімікатів на стінках та полегшується промивка зсередини. Бак виготовлений з спеціального поліетилену високої щільності. Виготовлений методом ротаційного виливання, завдяки чому бак не має швів та має високу міцність. Промивочний бак забезпечує повну промивку баків та поступове розведення залишку розчину.
 
 
 
 
 
 
 
 
   Паралелограмна навіска штанги з амортизаторами спроектована на консольній навісці Albatross для згладжування пікових навантажень;
Керування за допомогою електричних гідро розподілювачів. Штанги обладнані нержавіючими трубками, що забезпечує простоту в обслуговуванні та промивці. П’ять форсунок встановлюються на держателі форсунок PENTAJET з відсікачем крапель.

Features

  • Система навіски штанги Альбатрос
  • Точна доза та економія хімікатів
  • Надійні стальні штанги з системою стабілізації
  • Пневматична підвіска
  • Керамічні форсунки з наробітком до 100 тисяч га.
  • Легкі, компактні та міцні баки для рідини

Videos