Агро Тест-драйв 2016 – Творимо історію разом!

15.08.2016
11 серпня 2016 року таки увійде в історію!
 Адже саме в цей день відбувся щорічний захід компанії «Агроресурс» - Агро Тест-драйв 2016. Плануюче це свято, по іншому наші заходи вже не сприймаються, ми хотіли в один день вмістити всі корисні та водночас цікаві аспекти аграрного сьогодення!
 Агрономи змогли в повній мірі ознайомитись з новинками у лінійці гібридів наших парнерів, а саме Syngenta, Pioneer, LimaGrain та Maisadour. Така тема, як «Системи захисту рослин», теж не втратила своєї актуальності, тому прямо на посівах були влаштовані міні-семінари від провідних спеціалістів компанії «Dupont».
 Модельний ряд сільськогосподарської самохідної та причепної техніки завжди був перлиною наших семінарів! Всі заводи-виробники, з якими ми співпрацюємо – це перевірені часом та обрані Вами партнери: New Holland, Tecnoma, Gaspardo, Great Plains, KUHN, Lemken, Faresin, Bednar, OROS, Червона Зірка, ЛКМЗ та багато інших! Всі вони прикрасили наше свято.
 А кульмінацію цього дня всі присутні запам’ятають надовго! Історію треба творити власноруч!
 Ми зважилися і у нас вийшло! На «Агро Тест-драйві 2016» був встановлений та зареєстрований рекорд України у номінації «Найбільші об’экти» - рекорд «Найбільший тризуб створений із сільськогосподарської техніки» - був складений із 53 одиниць с/г техніки New Holland прямо на очах усіх присутніх!
 Ми пишаємося нашою командою, яка бездоганно реалізувала цю ідею! Це дійство захоплювало дух і залишиться в нашій пам’яті надовго! А скоріше всього – назавжди!
 
 
 
 
 
 
 
З повагою
компанія «Агроресурс»